Вивантаження каталогу

Женская одежда оптом в Житомире - интернет-магазин Пальвира

Жіночий одяг оптом в Житомирі - вибір сучасних модниць і роздрібних торгових точок

 

Магазин жіночого одягу в Житомирі - це не тільки багатий асортимент затребуваних моделей, це простір стилю і відмінного смаку для жінок і привабливі умови співпраці для магазинів, що реалізують товар в роздрібній мережі і онлайн. Компанія «Пальвіра» є виробником в'язаній жіночого одягу оптом і займається пошиттям суконь, сорочок, тунік, легких костюмів. Створюючи партнерські відносини з клієнтами, наша діяльність базується на наступних принципах:

  • асортимент налічує кілька сотень актуальних і класичних моделей, регулярно поповнюється новинками;

  • в'язані речі виготовляються на японському обладнанні, а пошив здійснюється з тканин високої якості;

  • у нас можна купити жіночий одяг оптом в Житомирі з доставкою в будь-яку точку України;

  • замовлення мінімальної партії становить 5 одиниць з можливістю вибору з різних категорій каталогу.

Розуміючи, що жіночий гардероб потребує регулярного оновлення, наш магазин жіночого одягу в Житомирі працює не тільки з оптовиками, а й з приватними покупательницами, пропонуючи зробити замовлення відразу декількох модних речей.

Купити жіночий одяг оптом в Житомирі - переваги співпраці

Купуючи товар за мінімальною ціною, ви зможете встановлювати лояльні націнки і отримувати прибуток від реалізації якісних речей. Початківцям підприємцям, які прагнуть зайняти свою нішу на ринку, ми практикуємо співробітництво в форматі Дропшиппінг, коли відправка замовлень виконується безпосередньо покупцеві без необхідності зберігання товару на складі у закупника-посередника. Магазин «Пальвіра» відкритий до співпраці і готовий стати надійним постачальником якісного, затребуваного і стильного товару.