Вивантаження каталогу

Дропшиппінг

Дропшиппінг жіночий одяг

Умови роботи по дропшиппінгу

Пропонуємо пряму доставку Вашим покупцям - дропшиппінг, тобто ми можемо відправити Ваші замовлення відразу кінцевим покупцям за різними адресами (навіть якщо в замовленні 1 одиниця). Дана схема роботи можлива тільки по Україні. При роботі по дропшиппінгу опт йде від 1 одиниці товару. Ціни оптові. В замовлення по Дропшиппінг не вкладається рахунок і будь-яка рекламна продукція. Всі повідомлення на замовлення приходять на ваш номер (або ел. пошту).

Радимо уточнювати наявність товару перед замовленням. Час відправки замовлення: 1-2 дні.

Алгоритм роботи по дропшиппінгу:

 1. Ви виставляєте нашу продукцію на вашому ресурсі (сторінці, сайті, тощо). Націнку ставите на Ваш розсуд, але не менше, ніж коштує у нас на сайті. Для Вас ціни оптові
 2. Ваш покупець робить у Вас замовлення.
 3. Ви робите замовлення у нас на сайті. Таким чином, товар стає в резерв за Вами. Завантажуєте файл Excel (кнопка нижче). І відправляєте заповнений файл у форматі Excel на пошту palvirapalvira@gmail.com.
 4. Ваш покупець оплачує Вам.
 5. Ви оплачуєте нам.
 6. Ми робимо відправку на вашого покупця.
 7. Доставку оплачує Ваш клієнт при отриманні товару.

Для замовлень по дропшиппінгу післяплати немає.

МИ ПРАЦЮЄМО:
Оформлення замовлень: 24/7
Дзвінки по тел: пн-пт с 9 до 18
УВАГА!

НА САЙТІ ВКАЗАНА ОПТОВА ЦІНА - ВІД 5-ТИ Одиниць

Діє гнучка система знижок
Переваги співпраці по системі дрошіппінгу

У діючих економічних умовах почати свій бізнес з нуля, практично не маючи стартового капіталу, досить складно. Тим не менш, ми пропонуємо вам спробувати дропшіппінг жіночого одягу у співпраці з нашим порталом. У чому ж перевага даної схеми ведення бізнесу, запитаєте ви? Давайте спробуємо розібратися:

 • Ви можете займатися дропшиппінгом жіночого одягу в Україні практично без використання власних оборотних коштів. Ваш ризик зведений до мінімуму, так як ви оплачуєте товар тільки після отримання оплати у покупця.
 • Не має потреби в складських приміщеннях і додаткових витратах, пов'язаних зі зберіганням, упаковкою і відправкою покупок клієнтам.
 • Постійна наявність великого асортименту речей, які ви можете запропонувати своїм клієнтам. Також зведена до мінімуму ймовірність відсутності замовленої покупцем речі.
 • Наша надійність для дропшиппінгу як постачальника жіночого одягу дозволить вам зосередитися виключно на її продажах.
 • Мінімальна різниця в ціні на продукцію в порівнянні з оптовими цінами.

Що слід враховувати при дропшиппінгу?

Ринок дропшиппінгу жіночого одягу в Україні тільки розвивається, і, приклавши зусилля, ви цілком можете зайняти в ньому свою нішу. Продумайте схему своєї роботи. Чи буде це ваш власний сайт або ви захочете використовувати для дропшиппінгу жіночого одягу окремі сторонні ресурси.

Хоча ми намагаємося відправляти отримані від вас замовлення максимально швидко, розраховуйте час, необхідний для доставки покупок клієнту, з невеликим запасом.

Не варто надмірно завищувати ціну на пропоновану вами за схемою дропшиппінгу жіночий одяг. Формування власної бази клієнтів і поступове збільшення обсягів продажів дасть більше фінансової вигоди в довгостроковій перспективі.

Безумовно, основну увагу варто приділити просуванню свого сайту або облікового запису в соцмережах. Використовуйте для цього різні інструменти і проводите аналіз їх ефективності. Ми розуміємо, що будь-який бізнес колись починався з «нуля» і тому здійснюємо поставку товарів за даною схемою від 1 одиниці. Ми вважаємо, що ваша енергія і наш великий досвід роботи як оптового інтернет-магазину по дропшиппінгу є запорукою вдалого і довгострокового співробітництва!