Вивантаження каталогу

Розмірна сітка

Ми працюємо для того, щоб ви могли купувати собі модний і недорогий одяг з відмінною посадкою. Але як зрозуміти, чи підійде вам та чи інша річ? Пропонуємо орієнтуватися на таблицю, в якій наведена розмірна сітка для жінок.

Додана на сайті розмірна таблиця одягу дозволяє безпомилково зробити вибір: ви зможете порівняти наведені в ній параметри з вашими. Це виключає можливість помилки при замовленні онлайн.


Як користуватися розмірною сіткою одягу для жінок?

Для наших покупців — зручна розмірна сітка в см. Ми шиємо на стандартний середній зріст від 160 до 172 см. Це означає, що більшості дівчат підійдуть наші речі. Дотримуємося стандартних розмірів. Наша розмірна таблиця жіночого одягу якраз враховує, що речі пошиті з в'язаного трикотажу.

Наша розмірна сітка одягу для жінок передбачає розміри від 42 до 50-го. Щоб правильно визначити свій розмір, скористайтеся нашими рекомендаціями:

  • виконуйте виміри поверх білизни;
  • не тягніть стрічку і не затягуйте її;
  • краще залишити невеликий напуск, особливо якщо мова йде про верхньому одязі;
  • якщо у вас виходить проміжне значення, то краще округлити його в більшу сторону (тим більше, що сьогодні в моді оверсайз).

Ви завжди можете скористатися цими рекомендаціями, щоб вибрати якісну і недорогу річ за розміром.

Розмірна сітка одягу жіночого оформлена за стандартним принципом. У таблиці вказані виміри для обхвату грудей, талії і стегон. Виходить, щоб перевірити свій розмір, вам достатньо зробити всього три вимірювання. Ви можете попросити когось. Головне, правильно тримати стрічку: стегна і груди вимірюються по самим виступаючим точкам, а талія — по найтоншому місцю торсу. Для вашої зручності ми відзначили необхідні місця вимірювань на нашому малюнку поруч з таблицею. Така розмірна сітка "жіночий одяг" ще більш зручна і проста для розуміння, адже вона на 100% наочна і зручна у використанні.

ЯКІ НЮАНСИ МОЖЛИВІ ПРИ ВИБОРІ РОЗМІРУ?

Розмірна сітка одягу в Україні також може включати в себе "проміжні" або універсальні розміри. Наприклад, якщо вказано розмір 42-44, то він пройде як на дівчину з параметрами 84-92-64, так і на параметри 88-96-68 см.але в першому випадку силует буде трохи більш вільним.

Універсальний розмір зручно вибирати в тому випадку, якщо параметри для верху і низу відносяться до різних "стандартам". Тоді ви отримаєте костюм, який точно підійде і буде сидіти "як потрібно", з урахуванням всіх особливостей вашої фігури. Для в'язаного трикотажу цей підхід ми вважаємо більш ніж виправданим. Адже така річ часто спокійно сідає по фігурі, м'яко і комфортно облягаючи її. Вона як би " підлаштовується" під ваш силует, і виходить, що костюм або окремий предмет гардероба сидить "як влитий".

У таблиці вказані всі параметри на кожен з представлених варіантів. Також для всіх представлених в каталозі речей є вказівка того, в яких розмірах ми їх відшиваємо.

Впевнені, у наших клієнтів вкрай рідко виникають питання "як підібрати розмір одягу", адже ми даємо вичерпну інформацію в каталозі. Якщо ж її недостатньо, консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання. По кожній моделі є вказівки з доступними розмірами. Також ми готові зробити виміри самих речей. Вони менш інформативні, тому ми не включили їх в каталог, але можуть бути корисні. Не забувайте, що сам по собі в'язаний трикотаж трохи розтягується з часом. Але наші речі все одно не втрачають форму і не обвисають, адже ми стежимо за якістю кожного полотна.

Ви також завжди можете запросити консультацію у наших фахівців. Консультанти підкажуть по вимірах речей і допоможуть підібрати розмір з урахуванням вашої фігури.