Вивантаження каталогу

Розмірна сітка

Ми працюємо для того, щоб ви могли купувати собі модний і недорогий одяг з відмінною посадкою. Але як зрозуміти, чи підійде вам та чи інша річ? Пропонуємо орієнтуватися на таблицю, в якій наведена розмірна сітка для жінок.


Як користуватися розмірною сіткою одягу для жінок?

Для наших покупців — зручна розмірна сітка в СМ. ми шиємо на стандартний середній зріст від 160 до 172 см. Це означає, що більшості дівчат підійдуть наші речі. Дотримуємося стандартних розмірів.

Наша розмірна сітка одягу для жінок передбачає розміри від 42 до 50-го. Щоб правильно визначити свій розмір, скористайтеся нашими рекомендаціями:

  • виконуйте виміри поверх білизни;
  • не тягніть стрічку і не затягуйте її;
  • краще залишити невеликий напуск, особливо якщо мова йде про верхній одяг;
  • якщо у вас виходить проміжне значення, то краще округлити його в більшу сторону (тим більше, що сьогодні в моді оверсайз).

Ви завжди можете скористатися цими рекомендаціями, щоб вибрати якісну і недорогу річ за розміром.

У таблиці вказані виміри для обхвату грудей, талії і стегон. Виходить, щоб перевірити свій розмір, вам достатньо зробити всього три вимірювання. Ви можете попросити когось. Головне, правильно тримати стрічку: стегна і груди вимірюються по самим виступаючим точкам, а талія — по найтоншому місцю торсу. Для вашої зручності ми відзначили необхідні місця вимірювань на нашому малюнку поруч з таблицею.

Які нюанси можливі при виборі розміру?

Розмірна сітка одягу в Україні також може включати в себе "проміжні" або універсальні розміри. Наприклад, якщо вказано розмір 42-44, то він пройде як на дівчину з параметрами 84-92-64, так і на параметри 88-96-68 см, але в першому випадку силует буде трохи більш вільним.

Універсальний розмір зручно вибирати в тому випадку, якщо параметри для верху і низу відносяться до різних "стандартів". Тоді ви отримаєте костюм, який точно підійде і буде сидіти "як потрібно", з урахуванням всіх особливостей вашої фігури.

У таблиці вказані всі параметри на кожен з представлених варіантів. Також для всіх представлених в каталозі речей є вказівка того, в яких розмірах ми їх відшиваємо.

Ви також завжди можете запросити консультацію у наших фахівців. Консультанти підкажуть по вимірах речей і допоможуть підібрати розмір з урахуванням вашої фігури.