Вивантаження каталогу

Про компанію

Про нашу компанію

Стильний жіночий одяг - те, без чого жодна представниця прекрасної статі не уявляє свого існування. А ми допомагаємо прекрасним дамам виглядати ще гарніше. В'язаний одяг PALVIRA - це унікальні і неповторні светри та туніки, які ідеально підійдуть дівчатам і жінкам будь-якого віку.

Коли настають прохолодні осінні дні, дівчата замислюються про придбання теплого стильного одягу. Ідеальний варіант для осені та зими - в'язані светри. Харків - величезне місто, де живуть прекрасні дівчата. А ми дбаємо про те, щоб вони не мерзли, коли за вікном холодно. Незважаючи на те, що мода змінюється по кілька разів за рік, не втрачає своєї актуальності і популярності в'язаний одяг.

Харків - сучасне і розвинене місто, де можна придбати все, що душа забажає. Але тільки на нашому сайті ви знайдете величезну кількість різноманітних моделей в'язаного одягу, яка не залишить байдужою жодну цінительку моди і стилю.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

В'язані кофти купити у нас не складає труднощів - достатньо вибрати вподобану модель і зробити заявку. Ми працюємо по всій Україні і Росії. Тому величезні відстані нам не перешкода.

«В'язана мода 2019-2020»

«В'язана мода 2020»

В'язана мода Palvira

ЩЕ ТРОХИ ПРО НАС

«В'язана мода 2020» - це нові колекції, які вражають багатством унікальних моделей, колірними гамами і декоративними елементами. Майбутня зима обіцяє бути суворою, тому не забудьте придбати у нас кілька теплих в'язаних светрів або тунік. З ними вам не будуть страшні ніякі, навіть найлютіші морози.

Головною відмінністю нашої продукції від всіх інших інтернет-магазинів є висока якість і неперевершений стиль. Всі моделі вражають своєю витонченістю і жіночністю. Не варто думати, що в'язаний одяг - це минуле століття. Навпаки - зараз такі моделі знаходяться на піку популярності. Дівчата і жінки різного віку з різних країн і міст носять в'язані туніки. Харків - НЕ виняток. Слідкуйте за модою і будьте завжди на гребені модної хвилі, а ми вам у цьому допоможемо!


РОЗПОЧАТИ ПОКУПКИ

МИ ПРАЦЮЄМО:
Оформлення замовлень: 24/7
Дзвінки по тел: пн-пт з 9 до 18