Вивантаження каталогу

В'язання на замовлення

В'язання на замовлення в Україні - опт від фабрики «Пальвіра»

Незважаючи на величезну кількість виконавців, що пропонують послуги в'язання на замовлення в Харкові оптом, знайти перевіреного і надійного партнера для власника торгового підприємства не так вже просто. Деякі виробники готові вчасно виготовити партію речей машинної в'язкою під замовлення, не приділяючи при цьому особливої уваги якості продукції. Не виключена ситуація, коли рівень виконання продукції задовольняє вимоги замовника, а ось швидкість і, відповідно, продуктивність виробника залишає бажати кращого. Але як вчинити, якщо ви шукаєте сайт "в'язання на замовлення", але при цьому не хочете стикатися з недобросовісними виконавцями? Рішення тут може бути тільки одне — звернутися безпосередньо до виробника, до компанії, яка відповідає за якість своєю репутацією.

Вам потрібен виробник в'язаного трикотажу? Фабрика "Пальвіра" надає послуги в'язання на замовлення в Україні оптом. Ми виготовляємо жіночий в'язаний одяг в промислових обсягах і будь-якої складності, а вартість в'язання на замовлення оптом приємно здивує вас. Для нас машинна в'язка на замовлення — одна з основних послуг. І ми ставимося до неї з усією відповідальністю. Використання високопродуктивного в'язального обладнання всесвітньо визнаного японського бренду дозволяє нам виконувати замовлення в строк і на найвищому рівні: телефонуйте нам по телефону +38 (098) 387 12 73.

В'язання на замовлення оптом

В'язання на замовлення оптом: умови співпраці

Ми надаємо послуги в'язки під замовлення оптом светрів, кофт, кардиганів, суконь, шарфів, шапок та інших виробів в комплектах і окремо. Приймаються замовлення від 100 одиниць однієї моделі (одиничні та індивідуальні замовлення в обробку не беруться). Машинна в'язка на замовлення можлива на таких умовах:

  • В'язка під замовлення великими партіями за зразком клієнта;
  • Светр, сукня від 100 одиниць однієї моделі (до п'яти кольорів);
  • Шапка, шарф від 500 одиниць однієї моделі (до десяти кольорів);
  • Напівфабрикат (збірка готового виробу відсутня).

Ми використовуємо як сировину клієнта, так і свою. У разі застосування матеріалу замовника обов'язково відповідність умовам: пряжа — тільки для машинної в'язки в бобінах, необхідного номера і в необхідній кількості.

Весь процес організовується таким чином, щоб ви точно знали, коли отримаєте своє замовлення. Всі нюанси ми обговорюємо ще до початку проведення робіт. Це дозволяє нам уникнути зривів термінів, а вам — своєчасно отримати високоякісні новинки для розширення асортименту.

В'язання на замовлення в Харкові оптом від фабрики «Пальвіра»: переваги вибору

Наші співробітники у своїй діяльності керуються бажанням задовольнити абсолютно всі вимоги клієнта і націлені на тривалу співпрацю. Тому ми гарантуємо високу якість в'язки: кожна одиниця випущеної партії буде відповідати узгодженому еталону.

В'язка на замовлення — це можливість отримати речі високої якості для роздрібного або оптової продажу або в якості корпоративного замовлення, не вкладаючись безпосередньо в їх виробництво. Наші клієнти не займаються обслуговуванням техніки або пошуком матеріалів: вони просто оформляють замовлення і вчасно отримують готові речі. Ми готові обговорити всі деталі виконання: особливості візерунка, поєднання кольорів, щільність в'язки, сезонність ниток. Також надаємо додаткові знижки при замовленні великих партій.

Співпрацюючи з нами, ви відчуєте очевидні плюси:

  • Оперативне виконання замовлення.
  • Високий рівень якості готового трикотажу - за рахунок в'язки на технологічному обладнанні SHIMA SEIKI.
  • На жіночий одяг, в'язаний під замовлення, ціна доступна.

Залишилися питання? Телефонуйте нам по телефону +38 (098) 387 12 73, і ми допоможемо реалізувати ваші задуми.