Вивантаження каталогу

В'язання на замовлення

В'язання на замовлення в Україні - опт від фабрики «Пальвіра»

Незважаючи на величезну кількість виконавців, що пропонують послугив'язання на замовлення в Харкові оптом, знайти перевіреного і надійногопартнера для власника торгового підприємства не так вже й просто. Деякі виробники готові в строк виготовити партію речей машинною в'язкою під замовлення, не приділяючи при цьому особливу увагу якості продукції. Невиключена ситуація, коли рівень виконання продукції задовольняєвимоги замовника, а ось швидкість і, відповідно,продуктивність виробника залишає бажати кращого.

Вампотрібен виробник в'язаного трикотажу? Фабрика «Пальвіра» надає послуги в'язання на замовлення в Україні оптом . Ми виготовляємо жіночий в'язаний одяг в промислових обсягах і будь-якої складності, а вартість в'язання на замовлення оптом приємно здивує вас. Використаннявисокопродуктивного в'язального обладнання всесвітньо визнаногояпонського бренду дозволяє нам виконувати замовлення в термін і на найвищому рівні: дзвоніть нам за телефоном + 380664491360 .

В'язання на замовлення оптом

В'язання на замовлення оптом: умови співпраці

Ми надаємо послуги в'язання під замовлення оптом светрів, кофт, кардиганів, суконь, шарфів, шапок і інших виробів в комплектах і окремо.Приймаються замовлення від 100 одиниць однієї моделі (одиничні ііндивідуальні замовлення в обробку не беруться):

  • В'язка під замовлення великими партіями за зразком клієнта;
  • Светр, плаття від 100 одиниць однієї моделі (до п'яти кольорів);
  • Шапка, шарф від 500 одиниць однієї моделі (до десяти кольорів);
  • Напівфабрикат (збірка готового виробу відсутня).

Ми використовуємо як сировину клієнта, так і свою. У разі застосування матеріалу замовника обов'язкова відповідність умовам: пряжа - тільки длямашинної в'язки в бобінах, необхідного номеру і в необхідній кількості.

В'язання на замовлення в Харкові оптом від фабрики «Пальвіра»: переваги вибору

Наші співробітники в своїй діяльності керуються бажанням задовольнитиабсолютно всі вимоги клієнта і націлені на тривалеспівробітництво. Тому ми гарантуємо високу якість в'язки: кожнаодиниця випущеної партії буде відповідати узгодженим зразком.Співпрацюючи з нами, ви відчуєте очевидні плюси:

  1. Оперативне виконання замовлення.
  2. Високий рівень якості готового трикотажу - за рахунок в'язки на технологічному обладнанні SHIMA SEIKI.
  3. На жіночий одяг, зв'язаний під замовлення, ціна доступна.

Залишилися питання? Телефонуйте нам +380664491360, і ми допоможемо реалізувати ваші задуми.