Вивантаження каталогу

В'язані пледи

Коли за вікном іде дощ чи кружляє сніг, так приємно закутатися у теплий в’язаний плед. Цей виріб дарує тепло та комфорт домашнім, прекрасно вписується до інтер’єру та надає атмосфері спальні якогось особливого, камерного настрою. Тому якщо ви ще досі не встигли купити в’язані пледи від виробника, швидше виправляйтесь: взимку чи в міжсезоння без них не обійдеться жоден душевний вечір у компанії рідних та близьких.

На ринку повно пропозицій: знайти якісний текстиль можна в торговому центрі чи невеликій офлайн точці. Але якщо у вас в пріоритеті — купівля виробу з можливістю зекономити, краще звернутися до інтернет-магазину Palvira. Тут можна замовити добротний, якісний текстиль без браку по приємній ціні. Онлайн магазин реалізує продукцію напряму від виробника, без посередників, що дозволяє нам утримувати ціну на прийнятному для оптових та роздрібних покупців рівні. Як обрати гарний плед та зробити так, щоб він прослужив якомога довше, розповіли технологи виробництва.

Сортувати:
На сторінці:

В’язані пледи в Україні: склад та властивості

М’які об’ємні покривала, в які ми кутаємося сьогодні, мають солідну історію. Згідно із записами в історичних джерелах, домашній текстиль використовували як одежу у Шотландії у 18 столітті. Поступово виріб перекочував у різні сфери використання. Де буде корисним теплий пледик?

  • Вдома. Відрізом цупкого матеріалу із обробленими краями вкривають ліжка та дивани, у нього кутаються, коли температура у приміщенні знижується. Органічно виглядають вироби у лофтових інтер’єрах із нарочито недбалим чи грубим оздобленням, а також у спальнях під еко-стиль;
  • у дорозі. Якщо попереду довгий шлях в автівці, розслабитися та відпочити допоможе така ковдра. М’яка, затишна, вона нагадає про оселю та подарує декілька годин продуктивного відпочинку;
  • для пінкніку. На природу краще брати особливо цупкі вироби, що легко перуться та очищаються від бруду;
  • дитячі. Власники магазинів товарів для дому можуть купити в’язаний плед оптом та включити позицію в асортимент: він точно сподобається і дорослим, і малим.

Інтернет-магазин Palvira: що можна замовити у нас

Ми пропонуємо в’язаний плед оптом та в роздріб. Перша модель має рельєфну поверхню із геометричним візерунком, розмір 210х210 см. У складі — 50% акрилу, 40% шерсті, 10% мохеру. Синтетичні волокна відповідають за формостійкість: такий плед витягується та сідає у меншій мірі, якщо порівнювати із моделями повністю із натуральних волокон. Він добре відпирається від забруднень та зберігає свою форму. Включення натуральної шерсті та мохеру робить в’язаний плед дуже теплим та затишним. Він всесезонний та може використовуватися як взимку, так і пізньою весною. Дрібна в’язка та натуральна шерсть у складі забезпечують приток свіжого повітря, тому під такою ковдрою не буде спекотно.

Другий варіант, який можна придбати у нас, цупкіший та має яскравий принт; склад аналогічний. Кольорова гама — широка: від темно-зеленого до світло-сірого.