Вивантаження каталогу

Жіночий одяг оптом в Кривому Розі - "Пальвіра"

Потрібен жіночий одяг в Кривому Розі? Palvira готова запропонувати вам унікальні моделі власного виробництва. Наші речі гарантовано користуються попитом серед модниць. Адже ми працюємо з першокласним трикотажем, з тканинами з натуральної основою, висоою стійкістю кольору.

Стильний жіночий одяг оптом в Кривому Розі - це раціональний вибір торгових точок, що реалізують товар в роздрібній мережі. Асортимент затребуваних моделей дозволяє розширити базовий торговий ряд, привернути увагу досвідчених покупців і не залишити їх без стильної обновки.

Наш інтернет-магазин одягу в Кривому Розі працює для роздрібних продавців, які хочуть весь час радувати своїх покупців новинками, і для дівчат, які шукають, де швидко і вигідно оновити свій гардероб по сезону. Втім, всі наші речі доступні для замовлення круглий рік - і літній, і теплий трикотаж. Так що вам не потрібно чекати якоїсь особливої дати: досить просто переглянути каталог, вибрати актуальні новинки і оформити замовлення.

Наш одяг в Кривому Розі виготовляється з використанням віскози, вовни, ангори, бавовни. Ми відповідаємо за якість пошиття і за довговічність самого трикотажу як виробник.

Об'єктивно оцінюючи специфіку ринку одягу, модні тренди та переваги жіночої аудиторії, компанія «Пальвіра» займається пошиттям і продажем оптом жіночого в'язаного одягу. Формуючи стратегію просування моделей власного виготовлення і вибудовуючи взаємовигідне партнерство з клієнтами, ми пропонуємо оцінити переваги співпраці з нами:

  • жіночий одяг оптом від виробника реалізується за мінімальною вартістю, без націнок посередників;
  • обсяг мінімальної оптової партії становить 5 виробів з одного або різних категорій каталогу;
  • речі відповідають сучасним тенденціям моди, мають високий попит, радують якістю;
  • відправка замовлень здійснюється по всій Україні з можливістю вибору зручного способу оплати.

Ми регулярно влаштовуємо сезонні акції, знижки і розпродажі для вашого вигідного шопінгу. Жіночий одяг оптом в Кривому Розі - це на третину дешевше, ніж покупка в роздріб. До того ж, у нас такі прості умови для оптових замовлень. Досить тільки оформити замовлення на 5 окремих одиниць. Це можуть бути абсолютно будь-які речі з асортименту, різних розмірів і кольорів. Також ми відкриті для співпраці за схемою Дропшиппінг.

Інтернет-магазин жіночого одягу у Кривому Розі - вигода співробітництва для всіх

Пропонуючи купити жіночий одяг оптом в Кривому Розі, ми працюємо за системою Дропшиппінг, будучи надійним постачальником товару на адресу магазинів-посередників, безпосередньо відправляючи замовлення кінцевим споживачам. Ми також працюємо з приватними покупательницами, які зацікавлені в придбанні відразу декількох модних речей за приємними цінами. Щоб стати нашим клієнтом, досить зробити замовлення на сайті або зателефонувати, погодивши деталі замовлення, умови доставки і спосіб оплати.

Пропонуємо купити жіночий одяг в Кривому Розі за максимально вигідними цінами, безпосередньо у виробника. Наші моделі не повторюються в інших постачальників.